Náš tým
Zastupujeme vás v každém kraji, městě...

Naši lidé, aneb kdo jsme?

 

Členové

Členové hnutí jsou především mladí lidé, kterým není lhostejné dění v dnešní politice... Zapojit se ale může každý!

Máš chuť kandidovat? Zajímáš se o politiku? Chceš se s mladými lidmi scházet a představovat své názory na aktuální dění v politice a nejen v ní?  Pak je to velmi jednoduché, stačí vyplnit přihlášku a přidat se k nám! Přihlášku najdeš na stránce:
https://www.ne-volim.cz/podporte-nas-prihlaska/


Nejen mladí...

Na svých cestách se setkáváme často se starými lidmi, kteří by se ještě rádi zapojili, ale nikdo jim nechce dát prostor...

Vážený návštěvníku našich stránek,

pokud jsi staršího data, trápí tě problémy v dnešní společnosti, šmejdi a jiní. Nebo, pokud by jsi rád předal pár rad a zkušeností z jakéhokoliv společenského dění, kterého jsi se v rámci svého života účastnil, nám mladším, neboj se ozvat.   V rámci voleb do Evropského parlamentu chystáme besedy se staršími občany. Chceme znát jejich názor na utváření EU a spolupodílení se na jejím rozvoji. V rámci programu také nabízíme několik bodů, které se přímo starších lidí týkají. Ať je to třeba   garantovaná valorizace důchodů odvislá od procentuálního navyšování životních nákladu, která by byla garantována, nebo možnost volného cestování a poznávání EU, tedy vytvoření podobného programu pro starší lidi, jako je program Erasmus pro mladé. Náš program do EU najdete na stránkách:

https://www.ne-volim.cz/volebni-program-do-evropskeho-parlamentu/

A pro bližší dotazy je možné nás kontaktovat prostřednictvím mailu: info@ne-volim.cz

blíbeným tématem, kterému se věnuje dlouhodobě z hlediska politiky je česká státnost. 

 

Chceš se stát příznivcem?

Každá spolupráce je vítána, větu "pouze pro členy" u nás neuslyšíte!


Je něco co vás trápí ve vašem městě, nebo regionu. Snažili jste se prostřednictvím politických špiček, radních nebo krajských politiků něčeho dosáhnout, ale oni vám dali najevo, že sice návrhy vítají, nakonec však rozhodne jejich strana a nejlepší místa si zaberou ti straničtí matadoři? Tak tohle u nás neplatí!... Snažíme se pomáhat tam, kde je to možné. Proto pro nás ani není důležitá výhra ve volbách, ale společenská prospěšnost. Jak říkával již T. G. Masaryk - politika je drobná mravenčí práce. Pomáháme například s obnovou železniční trati 097 Lovosice - Teplice (více na  www.vlakystoji.cz  atd.
Pokud tedy je něco čím bychom mohli pomoci, nebo naopak máte zájem pomoci s něčím nám, nebojte se napsat, nebo nás kontaktovat! Vždy je lepší tisíc aktivních lidí, než jeden uzavřený stranický aparát!

Kontakt: info@ne-volim.cz

Pokud vás zajímá, kdo vede naše hnutí, je možné kliknout na odkaz zde:
https://www.ne-volim.cz/vedeni-hnuti/

Sekretariát a organizační věci najdete buď na stránkách:

https://www.ne-volim.cz/sekretariat-organizacni-tym/

Nebo zde:
https://www.ne-volim.cz/kontakt/