Náš tým
Zastupujeme vás v každém kraji, městě...

Vedení strany 

 

Jan

manažer, v současné době studuje historii, podnikatel

Jan vstoupil do politiky již v mládí, zastával různé manažerské funkce v rámci politiky (asistent poslance EP, tajemník náměstka ministra atd.) a působil i v rámci různých projektů. Nakonec se ale se studenty rozhodl založit vlastní projekt, který by nabízel variantu jak voličům tak ne-voličům, t.j. skutečně prosazovat a hájit společenské zájmy. 

Petr 

místopředseda pro ekonomiku

Petr je jedním ze zakládájících členů našeho hnutí.  V současné době studuje politologii a filosofii na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, dlouhodobě se však zabývá ekonomikou a ekonomickými problémy této země. V letech 2015 - 2017 působil jako ekonomický a finanční poradce pro nadnárodní firmu, kde získával životní zkušenosti v reálu. Hnutí NE-VOLIM.CZ pomáhal spoluzakládat proto, že: "V současné době volit politiky je stejně nezodpovědné, jako se topit v dluzích", říká. Jeho oblíbeným tématem, kterému se věnuje dlouhodobě z hlediska politiky je česká státnost. 

 

Josef

místopředseda pro sociální politiku a zaměstnanost, člen odborových svazů


Josef pracuje jako zaměstnanec v automobilovém průmyslu. Zároveň však je členem odborové organizace, kde zastává i důležité funkce pro kolektivní vyjednávání. Není mu proto cizí sociální politika a aktivní podpora v zaměstnanosti.  Delší dobu byl členem levicové KSČM, kam vstoupil v mládí, než pochopil, že tato strana se opravdu nezreformovala a dodnes žije pouze svými starými stalinistickými principy.

Krajské organizace

jednotlivé kraje

Liberecký kraj

...

Pardubický kraj

...