Vedení hnutí

Předseda hnutí

Bc. Jan Vondrouš *1978

Jan Vondrouš se narodil v roce 1978. Po Základní škole v Harrachově absolvoval sedmileté Gymnázium Tanvald, které zakončil maturitní zkouškou v roce 1997. Následně zahájil studium na Univerzitě Hradec Králové obor Politická filosofie, ale po dvou letech studia se začal věnovat manažerské práci v rámci politiky.

V roce 2004 se podílel na volební kampani uskupení SNK-ED, které dosáhlo zisku 11,02% v rámci historicky prvních voleb do Evropského parlamentu. Poté se stal asistentem poslance EP J. Zieleniece. Po neshodách ve vedení tohoto uskupení však odešel a začal pracovat pro České dráhy a.s. odkud přestoupil na Ministerstvo dopravy. Zde působil na pozici ministerského rady - tajemníka náměstka ministra.
Po pádu vlády M. Topolánka v roce 2009 odešel z Ministerstva dopravy a začal soukromě podnikat v oblasti vývozu skla, poradenské činnosti v rámci příhraniční spolupráce a lektorské činnosti.
V roce 2019 dokončil  studium politologie - historie na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.

V roce 2018 byl jedním ze spoluzakladatelů politického hnutí NE-VOLIM.CZ za něž pak krátce nato kandidoval do Senátu PČR v obvodu Litoměřicko se ziskem 2,88 % a 1346 hlasů.

Výkonný tajemník

Josef Zahradník

Josef Zahradník se narodil v roce 1985. Vystudoval Střední odbornou školu dopravní s maturitou v České dopravě, obor výroba opravy kolejových vozidel.  Již od mala se ale spíš věnoval sociálním tématům, které hýbaly společností.

Od roku 2004 do 2011 byl členem KSČM, kde zastával různé stranické posty včetně místopředsedy OV v Lounech. Kandidoval také za tuto stranu v komunálních volbách a ve volbách do PS PČR v roce 2010.
Od roku 2012 působí jako člen odborové organizace společnosti TRW ve Zruči nad Sázavou.